fbpx

Wybierz mieszkanie


ODPOCZYWAJ I PRACUJ

Odpoczywaj i pracuj komfortowo. Internet światłowodowy gwarantuje transmisję danych nawet do 10 GB bit/s, najwyższe bezpieczeństwo, wysoką przepustowość i pełną odporność na zakłócenia zewnętrzne.


DOPASUJ WNĘTRZA DO SIEBIE

Pozwól wnętrzom dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Korzystając z zastosowanych podczas renowacji najnowszych technologii bezprzewodowego zarządzania domem, zaprogramujesz m.in. idealną temperaturę i oświetlenie dla każdego pomieszczenia, uzależnisz je od aktywności domowników, a jeśli tylko zechcesz - jednym ruchem ręki włączysz dodatkową lampę lub ulubioną muzykę.


PRZEMIESZCZAJ SIĘ

Przemieszczaj się tak, jak lubisz. Wybierz własne miejsce parkingowe lub komunikację miejską – to Ty decydujesz, czym, dokąd i kiedy chcesz dojechać.


URZĄDŹ SIĘ

Urządź się tak, jak tylko sobie wymarzysz i ciesz się dziennym światłem o każdej porze roku. Słoneczne studia i apartamenty oferują niezliczone moż-liwości aranżacyjne oraz niepowtarzalne poczucie ekskluzywnej przestrzeni. Przy projektowaniu wnętrz możesz skorzystać z profejsonalnej pomocy współpracujących z nami architektów.


KORZYSTAJ

Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Przeszklone patio i połączone ażurowymi pomostami klatki schodowe oraz, przeszklona winda zapewnią Tobie i Twojej rodzinie swobodę poruszania się na wszystkich płaszczyznach.


POCZUJ SIĘ WYJĄTKOWO

Poczuj się wyjątkowo dzięki unikalnemu charakterowi jasnych i przestronnych apartamentów, w których bogata historia łączy się z najnowszymi technologiami. Wysokie na ponad 3 metry pomieszczenia dają unikatowe poczucie przestrzeni.


ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich bliskich. Dzięki systemowi smart home jednym kliknięciem zabezpieczysz cały dom –zamkniesz drzwi, wyłączysz światło, czy zasuniesz rolety. Inteligentne czujniki wykryją i natychmiast zareagują na niebezpieczne sytuacje: odetną wodę w przypadku zalania lub włączą alarm, gdy wyczują zadymienie lub podwyższone stężenie CO w powietrzu.

przyziemie-wizualizacja-chelmonskiego