fbpx

Chełmońskiego 10

 • CITY PARK

  300 m


 • PARK KASPROWICZA

  500 m


 • park wilsona

  150 m


 • dworzec PKP

  1 000 m


 • targi

  500 m

Zielone zacisze o krok od tętniącego życiem centrum miasta.

Chełmońskiego 10 to wymarzony adres zarówno dla przedsiębiorców, jak i wszystkich osób, które cenią sobie lokalny charakter dzielnicy: bliskość terenów zielonych, sąsiedzkich restauracji i lokalnych sklepików, bez konieczności rezygnowania z szybkiego i komfortowego dostępu do oferty kulturalnej i handlowej miasta.

Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu docenią sąsiedztwo parków: Wilsona, Kasprowicza i Manitiusa, które zapraszają tak do rodzinnych spacerów, jak i wytyczania rozmaitych tras biegowych wśród dającej wytchnienie zieleni. Liczne sklepiki, bary i restauracje pozwalają natomiast na stworzenie lokalnej społeczności, a wraz z apteką, piekarnią i kwiaciarnią, oszczędzają czas, umożliwiając realizowanie bieżących potrzeb w obrębie dzielnicy.

Łatwo dostępna jest także oferta kulturalna – umiejscowienie w pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Arena i Międzynarodowych Targów Poznańskich gwarantuje dostęp do cieszących się największą popularnością koncertów i spotkań tematycznych.

Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych daje możliwość szybkiego i komfortowego dojazdu do miasta, w tym położonych nieopodal Dworców PKP i PKS oraz galerii handlowej Poznań City Center, mieszczącej ponad 250 sklepów, lokale gastronomiczne oraz 3-poziomowy parking dla 1 500 samochodów.

Dzięki niewielkiej odległości od Międzynarodowych Targów Poznańskich, jest to również idealna lokalizacja dla klientów biznesowych, wynajmujących apartamenty na czas targów. Przestronne, stylowe wnętrza kamienic stanowią wśród zagranicznych wystawców atrakcyjną alternatywę dla bezosobowych i monotonnych pokoi hotelowych.

 • ROZRYWKA:

  MTP, Hala Widowiskowo-Sportowa Arena, City Park

 • TERENY ZIELONE:

  Parki Wilsona, Kasprowicza i Manitiusa, Palmiarnia Poznańska

 • ZAKUPY:

  Lokalne sklepiki spożywcze, piekarnia, kwiaciarnia, drogeria, apteka, City Park, Poznań City Center

Sąsiednie kamienice od kilku lat systematycznie
poddawane są pracom rewitalizacyjnym, dzięki
czemu Teren Johowa znów uwodzi dawną
elegancją i reprezentacyjnym charakterem.